Horoskop na jesień

0

Jesień powoli zagląda już w nasze okna. Liście żółkną. Obecna sytuacja na świecie zmusza nas do myślenia „jak to teraz będzie?”. W głównej mierze zależy to od nas. To my decydujemy o niezbywalnym losie. Niejednokrotnie jednak zadajemy sobie pytanie „jakie kroki podjąć, ażeby wszystko ułożyło się zgodnie z planem?”. Z drogowskazem wychodzi do nas Astrologia.
Wrzesień nie będzie miesiącem korzystnym dla załatwiania spraw urzędowych. Sprawy te odłóż w czasie, w miarę możliwości.

Październik listopad to miesiące miłości. Doznasz nowych znajomości, ale jeśli jesteś w stałym związku to uważaj na nie – będą chciały namieszać. Księżyc w listopadzie natomiast będzie sprzyjający dla Barana, Lwa i Byka. Osoby spod tych znaków mogą załatwiać poważne sprawy urzędowe lub zawodowe.

Waga będzie miała swój czas. Czeka Ją pełnia w podejmowaniu decyzji rzutujących na dalsze życie. Mimo to będą zdarzać się sprzeczki. Nadchodzący październik będzie niósł dla wszystkich znaków dużo konfliktów i kłótni, jednak o niskim nasileniu. Nie warto zaprzątać sobie nimi głowy. Poza tym będzie to bardzo dobry miesiąc we wszystkich sferach życia. Z tymi, którzy byli złośliwi uda nam się porozumieć.

Ostatnie dwa dni listopada będą korzystne dla szybkiego osiągnięcia spraw urzędowych (dla wszystkich znaków). Kontynuacja tego przejdzie na początkowy grudzień. W listopadzie unikaj jedynie podpisywania ważnych umów (w tym ślubnych) w dniach parzystych. Układ gwiazd nie będzie temu sprzyjający.

14 grudnia nastąpi zaćmienie Słońca i Księżyca, które mogą spowodować wiele pomyłek. Sprzyjają też powstawaniu nerwowych sytuacji i kłótni. Te działania potęgować będzie Merkury. Grudzień lepiej więc wykorzystać na urlop, odpoczynek, coś przyjemnego. Może to być radosne szykowanie się do Świąt.

Karta na jesień: Rydwan. Karta ta zachęca do przyjemności i wypoczynku, szczególnie w niedalekiej podróży. Zwiastuje także spotkanie z kimś ważnym w Twoim życiu, a z kim nie widziałeś się bardzo dawno. Wreszcie doznasz odczucia, że jesteś na właściwej drodze. Uważaj jednak na finanse! Lekką ręką możesz wydać dużo pieniędzy, przez co potem będziesz w trudnej sytuacji. Nie kupuj ubrań – Księżyc źle Ci podpowie i skończą z tylu szafy, na wieszaku. Sprawy jednak będą iść po Twojej myśli.

Zapowiada się udana jesień!